Επιτυχόντες 2018

Δίπλα σας από την πρώτη σας μέρα που σας υποδεχθήκαμε στο Φροντιστήριο, μοιραστήκαμε την αγωνία σας, το πάθος σας, το στόχο σας. Τώρα ανοίγει ένα νέο κεφάλαιο στη ζωή σας και είμαστε βέβαιοι ότι θα διαπρέψετε και σε αυτό. Καλή σταδιοδρομία, παιδιά μας!

ΚΗΠΟΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ  – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 
ΦΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ος ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΟΛΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ – ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΑΚΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ  –  ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
ΚΑΤΣΑΡΕΑ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ –  ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 
ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ  –  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
ΚΑΣΑΠΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 
ΚΟΡΔΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ  – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2ος ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ – ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΝΕΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΥΘΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ    
ΤΖΑΜΠΑΖΙ ΜΑΡΣΙΝΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ  – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ 
ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 
ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 
ΚΑΡΑΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΤΣΟΥΚΟ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΟΥΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ –ΑΕΝ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ – ΑΕΝ 
ΚΥΡΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΑΕΝ 
ΜΑΡΓΕΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΑΣΠΑΙΤΕ          
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΛΥΔΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ –ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ       
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ 
ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ – ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 
ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ – ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 
ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ- ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ  ΕΛΛΑΔΟΣ   
ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ – ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΥΡΙΛΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ – ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ 
ΓΑΒΑΛΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ – ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 

Σέμπος Βασίλης